ANASAYFAPAKET SİNEMA FİLM EKİP EKİPMANLARIYönetmen, set, kamera, görüntü yönetmeni, ses ekip ekipmanı, jenaratör, reji, kostüm, sanat, makyöz, kuaför, ulaştırma, kurgu, colour, müzik, hizmeti


SİNEMA FİLM EKİP EKİPMANLARI 

23 yıllık tecrübemizle, sinema tv sektörüne hizmet vemekteyiz.
 
paket set, kamera, kameraman, görüntü yönetmeni, ses ekip ekipmanı, jenaratör, reji, kostüm, sanat, makyöz, kuaför, ulaştırma, kurgu, colour, müzik ten afiş çalışamasına kadar, anahtar teslimi paket hizmeti vermekteyiz. 

Bunun yanı sıra, senaryo yazımı ve revizesi, reklam filmleri, tanıtım filmleri, şehir tanıtımları, teknik ekip ekipman çözümleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Özellikle ilk sinema filmini çekecek olan yapım firmaları, sinemadaki tüm safhaları bilen ve işi tek elden çıkaracak olan bir ekiple çalışmak istediğin de bizi tercih etmektedirler.HİZMETLERİMİZ

Set hizmetleri, Kamera Grubu, Jenaratör ve Işık Grubu, Reji Grubu, Kostüm Grubu, Sanat Grubu, Makyaj (plastik, efekt, sade) Grubu, Set Kuaför Grubu, Karavan, Kamyon, Servis Minibüsü, Kurgu, Dublaj, Müzik, Renk Düzeltme, Final Mix, Foley, Senaryo Yazım ve edit alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Çok uzun yıllardır sektöre hizmet eden, tecrübeli isimlerden oluşan ekibimiz sinema sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Bir çok yerli ve yabancı yapım firmasına paket hizmet veren ekibimiz, günden güne yenilenerek ve katlanarak büyümektedir. 

Bir sinema filminin ön hazırlık aşamasından, beyaz perdeye aktarılmasına kadar tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ ?

Özellikle ilk sinema filmini çekecek olan yapım firmaları sinemadaki tüm safhaları bilen ve işi tek elden çıkaracak olan bir ekiple çalışmak istediğinde bizi tercih etmektedirler. 

Yapım firmalarına anahtar teslimi projeler sunarak paket hizmet sağlamaktayız. 

Bir filmin ortalama gider bütçesini çıkartırken yapımcıya kolay kolay sürpriz masraflar çıkmaması adına tüm ayrıntıları hesaplamaktayız. 

Ekip ekipman olarak teknolojiyi yakın takip etmekte, Dünya sinemalarında kullanılan teknolojiyi ülkemizde de uygulamaktayız. 

sinema filmi, kısa film, festival fimi, tanıtım filmi, reklam, reklam filmi ve 
kurumsal tanıtım destek filmi alanlarında paket ekip ekipman olarak faaliyet göstermekteyiz. 
BİZ KİMİZ ?

Ekibimizin başında usta Yönetmen Turgut URAL Bulunmaktadır1996 yılında yerel bir televizyonda başladığım meslek hayatıma daha sonra NTV, KANAL 7, SHOW TV, STAR TV, EXPO CHANNEL VE TV NET TELEVİZYONLARINDA devam ettim. 

Uzun yıllar haber, ekonomi, savaş, toplumsal olaylar ve asayiş haberlerinde görev yaptım. 

Haberciliğe ara verdikten sonra sinema ve dizilerde görüntü yönetmenliği ve yönetmenlik yaptım. 

son 8 yıldır ise genellikle uzun metraj işlerde ve TRT dış yapımlar'a yönetmen olarak bir çok proje çektim. 

Bunun yanı sıra, senaryo yazımı ve revizesi, reklam filmleri, tanıtım filmleri, şehir tanıtımları, teknik ekip ekipman çözümleri alanında faaliyet gösterdim. 

ve halen aktif olarak sahadayım.